Michał BYLINA (1904-1982)
Nr katalogowy: 40
Styczeń 1945
olej, płótno naklejone na sklejkę; 31 x 85 cm;
na odwrocie napis
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
na odwrocie napis
estymacja: 3 500 - 4 200 zł