Nr katalogowy: 40

Michał BYLINA (1904-1982)

Nr katalogowy: 40

Styczeń 1945

olej, płótno naklejone na sklejkę; 31 x 85 cm;
na odwrocie napis
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
Cena wywoławcza 3 200 zł