Nr katalogowy: 32

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

Nr katalogowy: 32

Akt z uniesionymi rękami, 1924

ołówek, gwasz, papier; 36 x 19,8 cm;
sygn. p. d.: 11/VII 1924 r / M. [swastyka] W. (ołówkiem)
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł