Nr katalogowy: 27

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 27

Pani z pieskiem, 1949

akwarela, piórko, tusz, papier; 33 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu, po środku: maja 49
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł