Nr katalogowy: 8

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 8

Potok w lesie

olej, tektura; 34 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: StKamocki
estymacja: 35 000 - 40 000 zł
Cena wywoławcza 33 000 zł