Nr katalogowy: 7

Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)

Nr katalogowy: 7

Pejzaż, ok. 1932-1937

olej, tektura; 38 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eibisch
estymacja: 35 000 - 40 000 zł
Cena wywoławcza 32 000 zł