Leszek PIASECKI (1928-1990)
Nr katalogowy: 4
Prezentacja konia / Dworek w okolicach Lwowa
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
estymacja: 36 000 - 40 000 zł
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
estymacja: 36 000 - 40 000 zł