Nr katalogowy: 3

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 3

Starość i młodość

olej, sklejka; 49 x 33 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
estymacja: 27 000 - 33 000 zł
Cena wywoławcza 25 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)