Nr katalogowy: 2

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 2

Na stepie [Czwórka], 1906

olej, płótno; 99 x 180 cm;
sygn. i dat. l. d.: Sichul / 1906
estymacja: 120 000 - 140 000 zł
Cena wywoławcza 110 000 zł