Aukcja: 4 lipca 2024 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
RUSLAN CAEHKO (UR. 1933)
Nr katalogowy349
Bez tytułu, 2010
olej, płótno; 65 x 75 cm
sygn. i dat. p. d.: P.CAEHKO 2010;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
MATTHIAS HELLEMANS, XX / XXI W.
Nr katalogowy350
Keep me close, 2020
olej, płótno; 135 x 96 cm;
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
5 000 zł
MAREK WAWRO (UR. 1953)
Nr katalogowy351
Terra - Błękitny Stół, 1996
akryl, płótno; 91 x 121 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Terra - Błękitny Stół / Marek Wawro / MW' 96.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
ŁUKASZ JANICKI (UR. 1984)
Nr katalogowy353
Za rogiem w prawo, 2022
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Janicki 2022
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
sygn. p. d.: Janicki 2022
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
JANUSZ MULAK (UR. 1939)
Nr katalogowy355
Galeryjna witryna
olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. l. g.: Mulak.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
sygn. l. g.: Mulak.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
TERESA WALLIS-JONIAK (UR. 1926)
Nr katalogowy357
Nad rzeką w dole, 2015
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 15;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
MIROSŁAW RUSINEK (UR. 1976)
Nr katalogowy359
Południe, 2017
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
HENRYK WÓJCIK(1920 - 2009)
Nr katalogowy361
Salwator w jesieni, lata 50-te XX w.
olej, płótno; 64 x 77 cm;
na odwrocie naklejka Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
ZAKRZEWSKI WŁODZIMIERZ (1916 - 1992)
Nr katalogowy363
Cicha uliczka, 1963
olej, płótno; 61,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W.ZAKRZEWSKI 1963
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
MATEUSZ GIL, XX/XXI W.
Nr katalogowy365
Niemyśl myśli, 2022
akryl, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. p. d.: M.Gil.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: M.Gil.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
ZENON WINDAK (UR. 1954)
Nr katalogowy367
Rose Room, 1988
akryl, technika własna, płyta; 48 x 34 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie m.in. Zenon / Windak / acryl / 1988.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
ANDRZEJ KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy369
Prześwit, 2010
akryl, płyta; 79,5 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Kurzawski / 2010 r.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
JANUSZ KACZMARSKI (1931-2009)
Nr katalogowy371
Wnętrze z kulkami, 1973
olej, płótno; 57 x 75 cm;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
IRYNA SEVASTIANOVA (UR. 2000)
Nr katalogowy373
Deep inside, 2021
olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
MAJA KOZŁOWSKA (UR. 1980)
Nr katalogowy375
Vistula, 2019
olej, płótno; 60 x 60 cm;
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
LUCYNA PACH
Nr katalogowy377
Ucieczka
technika mieszana, płótno; 146 x 194 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
ADAM NOWACKI (UR. 1967)
Nr katalogowy379
Saintly Comedy, 2022
olej, flamaster, papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn., dat. i opisany l. g.: Adam Nowacki 22 / =Saintly Comedy= 1230/07/22;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
ROBERT WĘGLARZ (UR. 1968)
Nr katalogowy381
Bez tytułu, 2021
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole);
estymacja: 3 700 - 4 500 zł
estymacja: 3 700 - 4 500 zł
WACŁAW KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy383
Bez tytułu
olej, deska; 56 x 146 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d. W.K.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
sygn. l. d. W.K.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
RYSZARD TOMCZYK
Nr katalogowy385
Zachód, 1989
olej/ płótno, 60x80 cm,
sygn. p. d.: R.Tomczyk 89;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: R.Tomczyk 89;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
KAZIMIERZ WILK (UR. 1943)
Nr katalogowy387
Złote chryzantemy, 1992
olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
1 200 zł
WILLY HERRMANN
Nr katalogowy389
Pejzaż
olej, płótno; 69 x 99 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: Willy Herrmann
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Willy Herrmann
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
JUAN CHAMIZO (UR. 1948)
Nr katalogowy391
Indianka, 1963
olej, płyta pilśniowa; 43 x 35 cm
sygn. i dat. l. d.: Chamizo 63;
estymacja: 4 200 - 5 200 zł
estymacja: 4 200 - 5 200 zł
ANDRZEJ KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy393
Okno 3, 2002
akryl, tektura; 42 x 55 cm;
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł
RYSZARD TOMCZYK (UR. 1931)
Nr katalogowy395
Bez tytułu (Biomy), 1983
akwarela, papier; 51 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: R.Tomczyk 83.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł