Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)
Nr katalogowy: 314
Helium Free Area, 2021
akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł