Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy: 156
Pejzaż nadmorski, ok. 1920
olej, tektura; 21 x 25 cm.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
estymacja: 1 200 - 1 500 zł