Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (1928-2014)
Nr katalogowy: 149
Kościół świętego Wojciecha w Krakowie
olej, tektura; 27 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Wolski.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
sygn. l. d.: E. Wolski.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł