Nr katalogowy: 25

PRZEBINDOWSKI ARTUR

Nr katalogowy: 25

Spacerek

akryl, płótno; 30 x 40 cm.;
sygn. l. d.: Artur Przebindowski
Cena sprzedaży 3 500 zł