Nr katalogowy: 19

MŁODOŻENIEC PIOTR

Nr katalogowy: 19

Mały robot

olej, płótno; 46 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: Piotr Młodożeniec/mały robot/monogram wiązany(PM) 22/XII
Cena sprzedaży 3 300 zł