MIESZKO-NITA JOANNA
Nr katalogowy: 18
Baleary, 2024
akryl, płótno, 100 x 70 cm.;
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
akryl, płótno, 100 x 70 cm.;
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
Na odwrocie: 2024/J.MIESZKO/"BALEARY"/NR:XVIII-429-1016
2 000 zł