Nr katalogowy: 18

MIESZKO-NITA JOANNA

Nr katalogowy: 18

Baleary, 2024

akryl, płótno, 100 x 70 cm.;
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
Cena sprzedaży 2 000 zł