Nr katalogowy: 17

MAŚLUSZCZAK FRANCISZEK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 17

Spacer z psami

akwarela, papier; 29 x 38 cm.;
sygn. p. d.: Franciszek Maśluszczak 2024
Cena sprzedaży 5 000 zł