Nr katalogowy: 16

MALINOWSKA ANNA (ur. 1965)

Nr katalogowy: 16

Morze traw, 2024

akryl, płótno; 60 x 90 cm.;
sygn. p. d.: monogram wiązany "AM";
Cena sprzedaży 1 200 zł