Nr katalogowy: 12

GRZYB RYSZARD (ur. 1956)

Nr katalogowy: 12

Zaćmienie księżyca

akwarela, papier; 30 x 45 cm.;
sygn. śr. d.: "Zaćmienie księżyca",
Cena sprzedaży 5 000 zł