Nr katalogowy: 10

GRUSZCZYŃSKA ANNA

Nr katalogowy: 10

Kosmiczne drogi, 2024

technika własna, płótno; 90 x 63 cm.;
sygn. p. d.: AG.
Cena sprzedaży 5 000 zł