GNIAZDOWSKA BOGNA
Nr katalogowy: 8
Sen liryczny, 2018
olej, płótno; 50 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG/18.
olej, płótno; 50 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG/18.
na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA /OLEJ NA PŁÓTNIE /2018
z prawej: 'SEN LIRYCZNY"50 X 100CM
1 300 zł