Nr katalogowy: 6

DOWGIAŁŁO ZBIGNIEW (ur. 1961)

Nr katalogowy: 6

Słoń i Lew, 2024

z cyklu „Afryka pojawia się i znika
olej, płótno; 60 cm x 80 cm.;
Cena sprzedaży 3 000 zł