Nr katalogowy: 5

DOMINIK TOMASZ

Nr katalogowy: 5

Bitwa pod Anghiari

akwarela, karton; 20,5 x 29 cm.;
sygn. p. d.: Tomasz Dominik 2007
Cena sprzedaży 1 500 zł