Nr katalogowy: 1

CZECH MARTYNA

Nr katalogowy: 1

Konik polski, 2024

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie na blejtramie: "Czech Martyna 2024";
Cena sprzedaży 8 000 zł