20 czerwca 2024

Aukcja: 20 czerwca 2024 (czwartek), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY

Kontakt w sprawie ofert:

Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Jolanta RUTKOWSKA

397
Pejzaż jesienny, 2017 olej, płótno; 50 x 60 cm;
opisane na odwrocie: 2017
estymacja: 4 800 - 5 800 zł

Grzegorz SEWIŁO (ur. 1983)

398
Abstract 1, 2022 akryl, masy strukturalne, płótno; 30,5 x 40,5 x 4 cm;
sygn. p. d.: Sewiło G;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Irena EMILEWICZ (ur. 1972)

399
Sfera marzeń, 2024 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: SFERA MARZEŃ / KRAKÓW 2024 / Irena Emilewicz.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Kinga NOWAK (ur. 1977)

400
Naga, 2003 / 2004 olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Kinga Nowak / 2003/2004.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Hanna KORCZAK-IDZIŃSKA (1913-2011)

401
Koziołki olej, karton; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Stefania MICHAŁOWSKA XX / XXI W.

402
Perukowiec, 2023 ceramika szkliwiona; 52 x 55 cm;
na odwrocie autorski podpis w kole: Stefania Michałowska / 2023 / (znak graficzny) / perukowiec.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Franciszek SUKNAROWSKI (1912-1998)

403
Don Kichot collage, płyta; 40 x 60 cm;
sygn. l. d.: F. Suknarowski;
estymacja: 3 500 - 4 100 zł

Urszula PLEWKA-SCHMIDT (1939 - 2008)

404
Kobieta wełna, len; 202 x 205 cm.
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

405
Król Jagiełło wełna, len; 1940 x 300 cm.
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Małgorzata JABŁOŃSKA (ur. 1966)

501
Maska V, 2018 organza jedwabna, technika własna; 47 x 47 x 18 cm;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Bronisław CHROMY(1925 - 2017)

502
Skoczek narciarski z cyklu "Dyscypliny Olimpijskie" brąz patynowany; 30 x 30 cm;
sygn. BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Bronisław CHROMY(1925 - 2017)

503
Głowa sowy brąz patynowany, 50 x 50 cm.
estymacja: 5 000 - 5 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Bronisław CHROMY (1925 - 2017)

504
Ryba brąz patynowany, wys.51 cm;
sygn. BCHROMY.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

505
Testa Addormentata - zawieszka metal srebrzony; 4 x 3 cm;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Igor MITORAJ (1944 - 2014)

506
Pancerz (Cuirasse II ), 1986 brąz patynowany, podstawa marmurowa; wym.: 10 x 8 cm
sygn. p. d.: MITORAJ,
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XX / XXI w.

507
Tors brąz patynowany; wys. 17 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł

508
Kobieta brąz patynowany; wys.: 22 cm.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

Paweł Jacek GOLISZEK (ur. 1964)

509
Obelisk brąz; wys. 39,5 cm;
sygn. na podstawie GOLISZEK 4-5.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł

FLAMING, XX w.

510
Biegnący, 1995 rzeźba w metalu; wys. ok. 22,5 cm;
sygn. na spodzie: Flaming 95.
estymacja: 3 400 - 4 500 zł

Tadeusz FOŁTYN (1936-2019)

511
Para rzeźb erotycznych rzeźby w brązie; wymiary: 13,5 x 7,5 x 10 cm; 8,5 x 17 x 12 cm;
rzeźby sygnowane na odwrocie: FOL / FT (monogram w kwadracie) / TYN.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, monogramista MD, XX w.

512
Nike rzeźba w brązie; wys. 23 cm;
sygn. z tyłu u dołu: MD (monogram wiązany).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Rafał RACHAŃSKI (ur. 1972)

513
Janowskie Konie zestaw trzech figurek, ceramika;
wymiary: 10 x 16 x 6,5 cm;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Rafał RACHAŃSKI (ur. 1972)

514
Psychologiczna maska mężczyzny, 2022 metal, ceramika; 22 x 12 x 8 cm;
całość wys.: 54 x 18 cm;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł

Ireneusz KIZIŃSKI (1937-2008)

515
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

„CRACOVIA” - Fabryki Mebli

516
Szafka - bieliźniarka w stylu mebli z lat 70. XX wieku prostokątna, zamykana na froncie uchylną klapą, wsparta na czterech graniastych, zbieżnych nóżkach, lakierowana. We wnętrzu w dnie i na plecach otwory zamknięte
estymacja: 1 600 - 1 900 zł