Nr katalogowy: 512

Rzeźbiarz nieokreślony, monogramista MD, XX w.

Nr katalogowy: 512

Nike

rzeźba w brązie; wys. 23 cm;
sygn. z tyłu u dołu: MD (monogram wiązany).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł