Nr katalogowy: 510

FLAMING, XX w.

Nr katalogowy: 510

Biegnący, 1995

rzeźba w metalu; wys. ok. 22,5 cm;
sygn. na spodzie: Flaming 95.
estymacja: 3 400 - 4 500 zł