Nr katalogowy: 401

Hanna KORCZAK-IDZIŃSKA (1913-2011)

Nr katalogowy: 401

Koziołki

olej, karton; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł