Nr katalogowy: 400

Kinga NOWAK (ur. 1977)

Nr katalogowy: 400

Naga, 2003 / 2004

olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Kinga Nowak / 2003/2004.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł