Nr katalogowy: 398

Grzegorz SEWIŁO (ur. 1983)

Nr katalogowy: 398

Abstract 1, 2022

akryl, masy strukturalne, płótno; 30,5 x 40,5 x 4 cm;
sygn. p. d.: Sewiło G;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł