Nr katalogowy: 388

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)

Nr katalogowy: 388

Bukiet, 1978

olej, deska; 57,5 x 12,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S.WÓJTOWICZ 78;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł