Nr katalogowy: 387

Maria TARNAWSKA-WÓJTOWICZ (1921-2004)

Nr katalogowy: 387

Pejzaż z baranami; 1977

olej, płyta; 27 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: MARIA TARNAWSKA - WÓJTOWICZ 1977.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł