Nr katalogowy: 385

Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 385

Bez tytułu, 2014

olej, płótno; 81 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d. GRE2014 (ryte w warstwie malarskiej);
estymacja: 4 600 - 5 600 zł