Nr katalogowy: 378

Rafał STRENT (ur. 1943)

Nr katalogowy: 378

Ararat, 1996

akwaforta, akwatinta, papier; 64,3 x 49,5 cm (wymiar kompozycji), 67 x 50 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu kompozycji: ARARAT
estymacja: 1 400 - 1 700 zł