Nr katalogowy: 369

Jacek WRÓBLEWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 369

Machina czasu, Dyptyk, 1976

gwasz, karton; 17 x 16,5 cm każda (w świetle passe-partout);
sygn. JAW76 (w kompozycji).
estymacja: 1 400 - 1 600 zł