Nr katalogowy: 365

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 365

Pejzaż abstrakcyjny, 1965

akwarela, papier; 32 x 47 cm;
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI / 1.6.1965 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 700 zł