Nr katalogowy: 357

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 357

Martwa natura

olej, płótno; 37,5 x 45,5 cm;
opisany na krośnie malarskim: A. Kurzawski / Martwa natura 46 (…) 38.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł