Nr katalogowy: 349

Karol PUSTELNIK (1918-2010)

Nr katalogowy: 349

Zakręty życia, 1968

olej, płótno; 111 x 85 cm;
sygn. p. d.: Karol Pustelnik;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł