Nr katalogowy: 345

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 345

Bez tytułu, 1979

olej, papier; 44 x 31 cm;
sygn. śr. d.: E.Markowski;
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)