Nr katalogowy: 336

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 336

Desert, 2008

olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "desert" / ZIEMOWT KMIEĆ / OLEJ/ PŁÓTNO; 30 X 30 / 2008.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł