Nr katalogowy: 334

Monika SOSNOWSKA

Nr katalogowy: 334

Wnętrze z krzesłem i stołem

olej, płótno; 96 x 86 cm;
sygn. p. d.: MONIKA SOSNOWSKA
estymacja: 13 000 - 20 000 zł