Nr katalogowy: 317

Julian Henryk RACZKO (1936-2019)

Nr katalogowy: 317

Z cyklu: Morfologie, 1983

olej, płótno; 33,5 x 33,5 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: JULIAN H. RACZKO / 1983. / Z CYKLU "MORFOLOGIE" 1, na krośnie malarskim analogiczny opis.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł