Nr katalogowy: 306

Marek SAPETTO (1939-2019)

Nr katalogowy: 306

Chagallowi, 1964

akryl, płótno; 143 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Chagallowi” / akryl 143x110 cm / 1964 rok / Marek Sapetto / Warszawa oraz na krośnie malarskim
estymacja: 33 000 - 40 000 zł