Nr katalogowy: 305

Radek SZLAGA (ur. 1979)

Nr katalogowy: 305

Prewencja - dyptyk, 2005

olej, płótno; 55 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: [korona] PAN / RDK / x PREWENCJA x / cz. […] / dyptyk / R. Szlaga 2005.
estymacja: 28 000 - 33 000 zł