Nr katalogowy: 303

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Nr katalogowy: 303

Oniryczne passe par tout, dyptyk, 2001

olej, akryl, płyta; cześć lewa: 125 x 157 cm; część prawa: 125 x 157 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie każdej części: ONIRYCZNE / PASSE PAR TOUT / CZĘŚĆ L [
estymacja: 66 700 - 80 000 zł