Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy: 349
Według Paula Gauguina "Opowieści barbarz
olej, płótno, 66,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Gauguina interpret. Z. Lachur, 61