Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy: 339
Czarny Staw, 1997
olej, płótno, 52 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
olej, płótno, 52 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / CZARNY STAW / 1997.
Praca pochodzi ze zbiorów rodziny artysty.