Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 331
Obraz nr 229, 2004
olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bez tytułu, ("Dwurnik na Fałacie")
Edward Dwurnik zamalował obraz Antoniego Fałata "Poligon"