Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 329
Domki wodne nr 1, 2010
akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. u dołu
akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. u dołu: DOMKI WODNE NR 1 ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2010;
na odwrocie nalepka z opisem autorskim.