Nr katalogowy: 322

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

Nr katalogowy: 322

Kompozycja

technika własna, olej, płyta pilśniowa, 61,5 x 55,5 cm; sygn. l. d.: B. UTKIN