Nr katalogowy: 320

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 320

Dialog polski 1, 1980

olej, płyta pilśniowa, 50 x 45 cm; sygn. p. d.: DUDA GRACZ 490/1980